Argan Care   Yra 5 prekių.

Aukščiausios kokybės Argan Care linijos produktai sukurti išrankiam, ieškančiam geriausio produkto klientui. Šios linijos produktų formulė atnaujinta, nuostabias daugiafunkcines arganų aliejaus savybes papildant chia sėklų aliejumi, ypač veiksmingai maitinančiu plaukus. Visi Argan Care linijos produktai, nuo šampūno iki kaukės, natūraliai pageri...

Aukščiausios kokybės Argan Care linijos produktai sukurti išrankiam, ieškančiam geriausio produkto klientui. Šios linijos produktų formulė atnaujinta, nuostabias daugiafunkcines arganų aliejaus savybes papildant chia sėklų aliejumi, ypač veiksmingai maitinančiu plaukus. Visi Argan Care linijos produktai, nuo šampūno iki kaukės, natūraliai pagerina silpnų ir chemiškai ar mechaniškai pažeistų plaukų būklę.

Priemonių efektyvumas remiasi labai veiksmingu aliejų deriniu, kuris greitai įsiskverbia į odą ir plaukus, juos natūraliai sustiprina, suteikia gyvybingumo ir spindesio. Produktai tinka visiems plaukų ir odos tipams.

Vitalizing serija skirta normaliems, ploniems ir dažytiems plaukams. Lengvos konsistencijos priemonės stiprina plaukus ir suteikia gyvybingumo. Argano ir chia sėklų aliejai maitina, drėkina plaukus. Suteikia prabangų blizgesį ir paslankumą.

Healing serija skirta silpniems, sausiems ir dažytiems plaukams. Giliai maitinantys ir drėkinantys šios serrijos produktai atkuria natūralų plaukų drėgmės balansą ir švelnumą. Sustiprina plaukus ir suteikia nuostabų blizgesį. Labai tinka natūraliai besigarbanojantiems plaukams.

Arganų aliejus - natūralus organinis drėkiklis, kuriame gausu vitaminų A ir E, anti-oksidantų, omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys, ir linolo rūgšties.

Chia sėklų aliejus - universalus ir labai veiksmingas aliejus, turintis daug omega- 3 riebalų rūgščių ir antioksidantų.

Makadamijų aliejus -greitai absorbuojamas aliejus, vitaminų E ir B, Omega-7 riebiųjų rūgščių ir antioksidantų šaltinis.

Monoi aliejus -tai šimtametes tradicijas turintis polineziečių kosmetinis aliejus - Taičio gardenijos (bot. gardenia tahitensis)žiedų fitolis (ištrauka) kokoso palmių(Cocos nucifera)riešutų aliejuje. Plačiai naudojamas dėl savo drėkinamųjų savybių. Aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E (Alpha Tocopherol), lauric ir ferulic rūgščių.

Bolovinės balandos (Quinoa) sėklų aliejus turi daug riebiųjų linoleic ir linolenic rūgščių, didelę koncentraciją vitaminų A ir E.

Daugiau
Akcija!

Normaliems, ploniems, dažytiems plaukams. Su...

18,00 € 16,20 € -10%
Nuolaida!
Turime
Akcija!

Normaliems, ploniems, dažytiems plaukams. Su...

34,00 € 30,60 € -10%
Nuolaida!
Turime

Silpniems, drėgmę praradusiems plaukams. Su...

18,00 €
Turime
Akcija!

Silpniems, drėgmę praradusiems plaukams. Su...

18,00 € 16,20 € -10%
Nuolaida!
Turime

Arganų, chia sėklų, makadamijų, monoi ir quinoa...

34,00 €
Turime