Forme  Yra 11 prekių.

Aukštos kokybės, tvarkingo, lakoniško ir šiuolaikiško skandinaviško dizainas priemonės.  Unisex (tinka tiek vyrams, tiek moterims).  EFEKTYVŪS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS SPRENDIMAI: Tenkina didžiausių vartotojų grupių poreikius (drėkinanti, maitinanti, apimtį suteikianti linijos). Lengvos, bet turtingos produktų formulės praturtintos veiksmingais natūral...

Aukštos kokybės, tvarkingo, lakoniško ir šiuolaikiško skandinaviško dizainas priemonės.  Unisex (tinka tiek vyrams, tiek moterims).  EFEKTYVŪS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS SPRENDIMAI: Tenkina didžiausių vartotojų grupių poreikius (drėkinanti, maitinanti, apimtį suteikianti linijos). Lengvos, bet turtingos produktų formulės praturtintos veiksmingais natūraliais ekstraktais ir aliejais (šaltalankių aiejus, raudonųjų dobilų ekstraktas, beržų žievės ekstraktas ir kt.). Visi produktai turi UV filtrus. Gaivios ir lengvos hipoalerginės kvapiosios medžiagos.

VOLUME LINIJA- koncentruotos drėkinančios priemonės akimirksniu atgaivina, suteikia paslankumą ir švelnumą sausiems, silpniems ir netekusiems blizgesio plaukams. Veikliosios medžiagos: BERŽŲ ŽIEVĖS EKSTRAKTAS. Plačiai žinomas dėl savo priešuždegiminių savybių, puikus antioksidantas. Ekstrakte gausu taninų, flavonoidų ir beržų rūgšties. Labai tinka esant riebiai galvos odai, nes atkuria natūralų drėgmės balansą ir galvos oda tampa sveikesnė.

REPAIR LINIJA-maitinantys ir stiprinantys ekstraktai atstato ir stiprina silpnus, pažeistus, nualintus plaukus ir besišakojančius plaukų galiukus. Veikliosios medžiagos: ŠALTALANKIŲ ALIEJUS. Šaltalankių aliejuje, išgaunamame iš šaltalankio uogų, gausu Omega 9 bei mažai kur sutinkamo Omega 7 palmitoleino rūgščių, būtinų sveikai ir gražiai odai, nagams ir plaukams. Palmitoleino rūgštis yra sudėtinė odos riebalų plėvelės - sebumo dalis; ji saugo odą virusų ir bakterijų, sąlygoja svarbias saviregiacines funkcijas - ląstelių atsinaujinimą, saugo nuo senėjimo, sustiprina kiekvieną plauką iš vidaus. KVIEČIŲ PROTEINAI - efektyviai atstato plaukus, suteikia blizgesį. VITAMINAS E- antioksidantas, drėkinantis, saugantis ir maitinantis plaukus. SVIESTMEDŽIŲ ALIEJUS (tik plaukų kaukėje)- intensyvus ir ilgalaikis maitinimas ir drėkinimas plaukams ir galvos odai. Suteikia paslankumą ir blizgesį.

MOISTURE LINIJA- koncentruotos drėkinančios priemonės akimirksniu atgaivina, suteikia paslankumą ir švelnumą sausiems, silpniems ir netekusiems blizgesio plaukams. Veikliosios medžiagos: RAUDONŲJŲ DOBILŲ ŽIEDŲ EKSTRAKTAS. Tai vienas iš turtingiausių izoflavonoidų šaltinių. Naudojamas daugelyje kosmetikos priemonių, nes odai ir plaukams suteikia elastingumą, drėkina juos ir skatina ląstelių atsinaujinimą. PROVITAMINAS B5- stiprina ir atstato plaukus, suteikia blizgesį ir elastingumą, padeda išsaugoti drėgmę. Suteikia plaukams paslankumo, juos išpainioja. Turi antiseptinių savybių. BETAINAS- drėkina, kondicionuoja ir minkština plaukus. Suteikia blizgesį ir paslankumą.  

Daugiau

Didinantis apimtį kondicionierius su beržų...

11,00 €
Turime

Atstatantis, maitinantis šampūnas su...

11,00 €
Turime

Atstatantis kondicionierius su šaltalankių...

11,00 €
Turime

Atstatantis, maitinantis kremas plaukų...

10,00 €
Turime

Drėkinantis kondicionierius su raudonųjų dobilų...

11,00 €
Turime