Simfix Osmose Quick koncentruotas fiksažas

Prekės ID:
5013 
  • 1000 ml

15,00 €

Greitai veikiantis neutralizatorius tinka visoms SIM cheminio sušukavimo priemonėms. Švelnus veikimas, maksimali apsauga. Normaliems ar chemiškai pažeistiems plaukams (netinka ilgiems plaukams).

Skiedžiamas tokia proporcija: 75 ml SIMFIX OSMOSE QUICK su 425 ml. vandens.

NAUDOJIMAS: Mūvėkite apsaugines pirštines. Po cheminio sušukavimo priemonės panaudojimo atsargiai nuskalaukite plaukus, neišimdami suktukų. Plaukus nusausinkite rankšluosčiu. Fiksažui naudokite tik keramikinį ar plastikinį indą, bet ne metalinį. Sudrėkintus fiksažu plaukus laikykite 5 min., išimkite suktukus ir dar kartą atsargiai užtepkite fiksažą. Palikite dar 5 min. Rūpestingai išplaukite plaukus vandeniu, naudokite kondicionierių.

Tik profesionaliam naudojimui. Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Saugoti, kad nepatektų į akis.Patekus į akis, nedelsiant nuplauti. Dėvėti tinkamas pirštines. Atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją. Paruoštą neutralizatorių naudoti nedelsiant.

Ingredients: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Etidronic Acid, Sodium Stannate, Disodium Phosphate, Pantolactone, Citric Acid