Sensido Pro Cooler

Prekės ID:
3511 

šaltą atspalvį suteikiantis pigmentas

  • 250 ml

25,70 €

Bekvapis pigmentas gali būti maišomas su šviesinimo priemone ar plaukų dažais, siekiant išvengti šiltų ir gelsvų atspalvių. Taip pat gali būti maišomas su kondicionieriumi, norint neutralizuoti gelsvą jau nušviesintų plaukų atspalvį. Produkto sudėtyje yra ypatingai daug pigmento, todėl patariama naudoti pirštines. Vengti patekimo į akis. Tik profesionaliam naudojimui.

NAUDOJIMAS: Šviesinant plaukus: 1 dalis Pro Cooler, 1 dalis šviesinimo priemonės ir 2 ar 3 dalys peroksido. Maišant su kondicionieriumi: 1 dalis Pro Cooler, 3 ar 4 dalys kondicionieriaus. Visada prašome atkreipti dėmesį į bazinį plaukų atspalvį ir, jei reikia, sumažinti Pro Cooler kiekį.

Ingredients: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Quaternium-80, Cetrimonium Chloride, Allantoin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Amodimethicone, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Glycerin, Tetrabromophenol Blue, Acid Red 92, Ethylhexylglycerin, Pantolactone, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Isopropyl Alcohol, Ethanolamine.