SensiDo Match Super Pink - intensyvi neoninė rožinė spalva

Prekės ID:
11285 

Švyti UV spinduliuose. 

  • 200 ml

15,20 €

Turtingas ryškus rožinis atspalvis suteikia intensyvumo ir atgaivina ekstravagantiškus rožinius plaukus ar suteikia akcentą šviesiems plaukams. Intensyvina spalvą, suteikia glamūrinį spindesį. Spalvą suteikianti kaukė labiausiai tinka pašviesintiems ar dažytiems plaukams. Suteikia švelnų atspalvį ir blizgesį natūraliems plaukams. Kaukė nepadengia žilų plaukų ar ataugusių šaknų.

NAUDOJIMAS: tepti ant sausų ar rankšluosčiu nusausintų plaukų, palaikyti 10-20 min., gerai nuskalauti. Dėmesio! Dėvėkite tinkamas pirštines, saugokite drabužius ir venkite patekimo ant odos. Gali palikti dėmes ant rankšluosčių ar kt. paviršių, kol yra drėgni.

Ingredients: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Sorbitol, Propylene Glycol, Quaternium-87, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract / Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract, Isopropyl Palmitate, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Octyldodecyl Myristate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Quaternium-80, Basic Violet 16, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

Gamintojas: Sim Finland Oy, Hiitintie 4, 33400 Tampere, Suomija