SensiDo Match Sweet Peach - pastelinė persikų spalva

Prekės ID:
11271 
  • 200 ml

15,20 €

Drėkinanti ir atstatanti kaukė pašviesintiems plaukams suteikia pastelinį persikų atspalvį, blizgesį ir gyvybingumą. Spalvą suteikianti kaukė labiausiai tinka pašviesintiems ar dažytiems plaukams. Suteikia švelnų atspalvį ir blizgesį natūraliems plaukams. Kaukė nepadengia žilų plaukų ar ataugusių šaknų.

NAUDOJIMAS: tepti ant sausų ar rankšluosčiu nusausintų plaukų, palaikyti 10-20 min., gerai nuskalauti. Dėmesio! Dėvėkite tinkamas pirštines, saugokite drabužius ir venkite patekimo ant odos. Gali palikti dėmes ant rankšluosčių ar kt. paviršių, kol yra drėgni. 

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Behentrimonium Chloride, Sorbitol, Quaternium-87, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract / Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract, Isopropyl Palmitate, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Octyldodecyl Myristate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Quaternium-80, Basic Red 51, Basic Yellow 87, Basic Red 76, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

Gamintojas: Sim Finland Oy, Hiitintie 4, 33400 Tampere, Suomija