Bio botanical priemonės nuo plaukų slinkimo

Bio botanical

 

SLENKA PLAUKAI?


Esant natūraliam plaukų augimo ciklui žmogui per dieną iškrenta 50-100 plaukų. Paprastai tiek pat jų ir atauga. Plaukų gyvenimo trukmė- apie 2-6 metus, jie užauga 1-1,5 cm per mėnesį. Jei žmogus sveikas ir sveika jo galvos oda, plaukai neslenka. Stiprus plaukų slinkimas gali būti paveldėtas, sukeltas uždegimo ar galvos odos ligų.
Stresas, hormonų svyravimai, maistingųjų medžiagų trūkumas, dietos, ilgas darbas kompiuteriu, bloga odos mikrocirkuliacija, cheminės medžiagos, medikamentai ir kai kurios ligos gali sukelti staigų plaukų slinkimą. Tinkamų produktų naudojimas gali sustabdyti plaukų slinkimą ir atkurti sveiką galvos odą.
Testas: Suimkite nedidelę sruogą plaukų ir patraukite. Jei išsirovė 5 ar daugiau plaukų- jūsų plaukai slenka.

 

PLAUKŲ GYVENIMO TRUKMĖ


Plaukai auga ir iškrenta tam tikrais periodais. Natūrali plauko gyvenimo trukmė trunka keletą metų ir susideda iš kelių skirtingų stadijų.

  1. AUGIMO STADIJA (anagenezė) Šioje stadijoje plaukas formuojasi plauko svogūnėlyje ir aktyviai auga. Ji trunka 2-6 metus. Tokių plaukų yra apie 85 proc.
  2. PEREINAMOJI STADIJA (katagenezė) Šioje stadijoje plaukas nustoja augti, tačiau gyvybiniai procesai papilėje toliau vyksta. Ši stadija trunka apie 2 savaites.
  3. POILSIO STADIJA (telogenezė) Šioje stadijoje plaukas visiškai nustoja augti, folikule nevyksta jokie procesai. Tai trunka apie 2-4 mėnesius. Formuojasi naujas plaukas, kuris išstumia senąjį. Kasdien susiformuoja apie 50-100 naujų plaukų ir senieji natūraliai iškrinta.

 

 

SYSTEM 4 BIO BOTANICAL

 

System 4 Bio Botanical produktus saugu naudoti nuolat. Sveiki plaukai auga tik tada, kai sveika galvos oda. Bio Botanical produktai stabdo priešlaikinį plaukų slinkimą ir stimuliuoja naujų plaukų augimą.

Bio Botanical šampūnas švelniai, bet efektyviai išplauna plaukus ir galvos odą, grąžindamas jiems natūralų balansą.. Reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, palaiko sveiką plaukų ir odos drėgmės pusiausvyrą, šalina pleiskanas. Efektyvios sudėtinės medžiagos ir augalų ekstraktai skatina mikrocirkuliaciją ir stimuliuoja sveikų plaukų augimą.Suteikia plaukams švytėjimą, jie lengvai išsišukuoja.

Bio Botanical serumas atnaujina galvos odą, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, skatina mikrocirkuliaciją. Stimuliuoja naujų sveikų plaukų augimą, stabdo slinkimą. Stiprina plaukus. Serumas kristalizuoja riebalus ir pašalina jų perteklių.Efektyvios sudėtinės medžiagos ir augalų ekstraktai skatina mikrocirkuliaciją ir stimuliuoja sveikų plaukų augimą

Bio Botanical Vital Cure - kondicionierius, labai efektyviai veikiantis kartu su Bio Botanical šampūnu ir serumu. Veiksmingai atstato plaukų ir galvos odos drėgmės pusiausvyrą. Didina plaukų apimtį, suteikia blizgesį. Gali būti naudojamas kaip kondicionierius ar kaip kaukė. Vital Cure švelniai pašalina negyvas odos ląsteles nuo galvos odos ir skatina mikrocirkuliaciją.

 

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA:

  1. Išplaukite plaukus Bio Botanical šampūnu. Įmasažuokite šampūną į galvos odą ir plaukus ir palikite 2-3 min.veikti. Nuskalaukite.
  2. Plaukų drėkinimui naudokite Vital Cure. Palaikykite 2-5 min., nuskalaukite. Jei galvos oda paraudusi, pleiskanoja, sudirginta ar niežtinti, naudokite Vital Cure ir galvos odai. Palaikykite 5-15 min., uždengę plaukus rankšluosčiu. Šiluma sustiprina efektą. Nuskalaukite.
  3. Rankšluosčiu nusausinkite plaukus ir tolygiai paskirstykite Bio Botanical serumą ant galvos odos. Švelniai masažuokite apie 5 min. Tai skatina odos mikrocirkuliaciją ir didina serumo poveikį. Nuskalauti nereikia. Naudokite kasdien, net ir tarp plovimų.

 

Rimtesniais atvejais Bio Botanical serumą gydymo pradžioje rekomenduojame naudoti du kartus per dieną. Nenuskalauti. Sausai odai galima pradėti nuo Vital Cure, kuris švelniai pašalins negyvas odos ląsteles. Paskirstykite jį ant galvos odos ir plaukų ir palaikykite apie 30 min.apdengę drėgnu rankšluosčiu. Gerai nuskalaukite.