City Life  Yra 21 prekių.

Plaukų priežiūros priemonės įvairių tipų plaukams su keratinu, arganų, alyvuogių, makadamijų aliejais, pieno proteinais, moringos sėklų ekstraktu. Be SLS ir SLES, parabenų City Life- visiškai nauja plaukų priežiūros linija, sukurta tik iš natūralių augalų aliejų, vitaminų ir iš cukraus išgautų ploviklių. Sudėtyje visiškai nėra sodium lauryl sulp...

Plaukų priežiūros priemonės įvairių tipų plaukams su keratinu, arganų, alyvuogių, makadamijų aliejais, pieno proteinais, moringos sėklų ekstraktu. Be SLS ir SLES, parabenų City Life- visiškai nauja plaukų priežiūros linija, sukurta tik iš natūralių augalų aliejų, vitaminų ir iš cukraus išgautų ploviklių. Sudėtyje visiškai nėra sodium lauryl sulphate (SLS), sodium laureth sulphate (SLES)-pigių ploviklių, sukeliančių įvairias plaukų ir galvos odos problemas. Produktai pritaikyti įvairiems plaukų bei galvos odos tipams:

Keratin System- nauji ekskliuzyvinės linijos produktai, giliai restruktūrizuojantys plaukų fibrą bei galvos odą ir atkuriantys jų molekinę struktūrą. Šios linijos priemones išskirtinėmis daro keratino ir trijų legendinių aliejų- arganų, alyvuogių ir makadamijų- derinys. Sinergija tarp šių sudėtinių komponentų stiprina ir išplečia vienas kito akuriantįjį poveikį. Keratinas- svarbus plaukų struktūrinis elementas, natūraliai besigaminantis organizme. Priemonės su keratinu suteikia plaukams tvirtumo ir gyvybingumo. Maksimali legendinių arganų, alyvuogių ir makadamijų aliejų koncentracija suteikia priemonėms ypatingų savybių, kurios sustiprina unikalų atkuriantį keratino poveikį plaukams ir galvos odai.

Arganų aliejus, pasaulyje vadinamas dykumų auksu, saugo nuo senėjimo, turi vitaminų A, E, F, nesočiųjų riebiųjų omega-3 ir omega-6 rūgščių, saugančių ir atstatančių plaukus, suteikiančių jiems šilkinio švytėjimo ir švelnumo.

Makadamijų aliejus- vienas iš aliejų, turinčių daugiausia pasayje nesočiųjų riebiųjų omega-3,6 ir omega-7 rūgščių. Balansuoja plaukų fibro lipidų koncentraciją, maitina galvos odą.

Alyvuogių aliejus nuo senų laikų naudojamas kosmetikoje, nes jame gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų, karotenoidų, chlorofilų. Aliejus saugo plaukus nuo senėjimo, atkuria prarastą drėgmę.

Hydrating System- plaukus drėkinančios priemonės, kurias gaminant naudojamas tik ekologiškas argano aliejus ir proteinai. Arganas giliai drėkina plaukus, saugo nuo senėjimo, kovodamas su laisvaisiais radikalais. Produktai praturtinti vitaminais bei nesočiosiomis riebiosiomis omega-6 rūgštimis, saugančiomis nuo senėjimo, maitinančiomis, drėkinančiomis plaukus ir galvos odą, suteikiančiomis plaukams šilko švelnumą.

Relaxing System- plaukus tiesinančios, atpalaiduojančios priemonės.  Šioje linijoje rasite šampūną bei kremą su pieno proteinais, atpalaiduojančiais ir maitinančiais plaukus.

Protecting System- dažytų plaukų spalvą saugančios priemonės. Sudėtyje esantys moringos sėklų proteinai saugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir UV spindulių. Į sudėtį įeinančių saėgrąžų proteinų keramidai veiksmingai saugo dažytų plaukų spalvą.

Daily System- tai produktai mėgstantiems švelnius priemones kasdieniniam naudojimui. Argano aliejus ir proteinai ne tik giliai drėkina plaukus, bet ir veiksmingai saugo juos nuo senėjimo. Produktai praturtinti vitaminais bei nesočiosiomis riebiosiomis omega-6 rūgštimis, saugančiomis nuo senėjimo, maitinančiomis, drėkinančiomis plaukus ir galvos odą, suteikiančiomis plaukams šilko švelnumą.

Curling System- priemonės garbanotiems plaukams: šampūnas ir nenuplaunamas kremas, švelninantis, puoselėjantis plaukus ir paryškinantis garbanas. Priemonės praturtintos cationic proteinais ir moringos sėklų ekstraktu. Tai saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio, UV spindulių, sukuria apsauginį sluoksnį, garbanos tampa išraiškingos ir elastingos.

Silver System- geltoną atspalvį neutralizuojantis šampūnas.

Daugiau

Drėkinantis šampūnas su arganų ekstraktu...

16,00 €
Turime

Drėkinantis kremas su arganų aliejumi sausiems...

22,00 €
Turime

Nenuplaunamas drėkinantis aliejus-serumas su...

22,00 €
Turime

Atpalaiduojantis garbanas šampūnas su pieno...

16,00 €
Turime

Atpalaiduojantis garbanas kremas su pieno...

22,00 €
Turime

Apsauginis šampūnas su moringos sėklų...

16,00 €
Turime

Saugantis plaukų spalvą kremas su moringos...

22,00 €
Turime

Šampūnas kasdieniniam naudojimui su arganų...

16,00 €
Turime

Kremas dažnam naudojimui su arganų aliejumi. Be...

20,00 €
Turime

Atkuriantis garbanas šampūnas su moringa ir...

16,00 €
Turime

Atkuriantis garbanas nenuplaunamas kremas su...

22,00 €
Turime

Šampūnas, neutralizuojantis gelsvą plaukų atspalvį

16,00 €
Turime

Be SLS-SLES, parabenų

20,00 €
Turime

Atkuriamasis keratininis kremas su makadamijų,...

25,00 €
Turime

Be parabenų. Su keratinu

15,00 €
Turime

Su keratinu, makadamijų, arganų ir alyvuogių...

38,00 €
Turime

Su keratinu, arganų aliejumi ir sojų proteinais

22,00 €
Turime