KAIP PIRKTI?

1. Įsidedate prekes į krepšelį;

2. Užpildote užsakymo duomenis ir pasirenkate pageidautiną pristatymo būdą;

3. Siunčiate prekių užsakymo užklausimą;

4. Su Jumis susisieks Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ar el. paštu,  aptarsite ir patvirtinsite Jums patogiausią pristatymo ir apmokėjimo būdą.

Informacija telefonu 8 650 72077

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje (Neringos srityje atskiros sąlygos).

Užsakymai pristatomi darbo dienomis 8.00 - 17.00 val. arba atskirai susitarus.

Nurodytu adresu prekes pristatysime per 3 - 5 darbo dienas, pristatymo kaina 8,99  arba Jums pageidaujant, prekes atsiimsite pašto skyriuje, pristatymo kaina 3,00 (informuosime telefonu ar elektroniniu laišku).

Jei gavus Jūsų užsakymą, nebus norimo prekių kiekio, informuosime telefonu ar elektroniniu laišku.

Kurjeriui atvežus prekes ir neradus ar negalint susisiekti su nurodytu kontaktiniu asmeniu, prekės bus gražinamos į sandėlį ir papildomas transportavimo išlaidas dengs pats Pirkėjas.

Užsisakius prekių daugiau negu 60  - pristatymas nemokamas.

Užsisakius mažiau negu 60 € - apie pristatymo išlaidas Jus informuosime papildomai.

Prekes galite atsiimti tiesiai iš mūsų sandėlio Kaune adresu Savanorių pr. 339c, prieš atvykstant prašome pasiskambinti tel. +370 650 72077.

APMOKĖJIMAS

Apmokėti už prekes galėsite pavedimu į mūsų banko sąskaitą A/K LT 03 7044 0600 0631 2513 AB SEB arba grynaisiais pinigais pristačiusiam prekes asmeniui.

Užsakymas negalioja iki tol, kol pinigai nėra užskaityti į mūsų banko sąskaitą (išskyrus jeigu Jūs apmokėsite pristačiusiam asmeniui).

Gavus Jūsų užsakymo užklausimą susisieksime su Jumis el.paštu ar Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ir patvirtinsime kada prekės Jums bus pristatytos.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR GARANTIJA

Pardavėjas neatsako už vagystę ar prekių kokybę, jei siuntos pakuotė buvo pažeista transportavimo metu ir nuo to nukentėjo prekių kokybė ar buvo sugadintos.

Pretenzijos dėl prekių kiekio, kokybės, pristatymo terminų ir t.t. priimamos raštu el.paštu plaukusimfonija@gmail.com per 10 kalendorinių dienų. Laiku nepareiškus pretenzijos, prekės nepriimamos, nekeičiamos ir negrąžinamos.

NUOLAIDOS

Grožio salonams ir kirpykloms taikoma 25% nuolaida.

Pastoviems klientams pritaikysime 5% nuolaidą.