UAB "Plaukų simfonija"- oficialusis SIM Finland (Suomija) ir Faipa Cosmetics (Italija) atstovas Lietuvoje.

SIM Finland Ltd – viena iš lyderių Europoje, gaminančių plaukų ir odos priežiūros priemones be kvapiųjų medžiagų arba naudodama hipoalergines kvapiąsias medžiagas. Oficialiai kompanija buvo įkurta 1994 metais, bet jos įkūrėjai dirbo šioje srityje virš 50 metų.

SIM Finland filosofija-gaminti tik aukštos kokybės produktus iš geriausių ir saugiausių žaliavų. Visos gamyboje naudojamos žaliavos rūpestingai parenkamos ir tikrinamos dermatologiškai. Pirmieji pasirodę produktai visiškai be dažų ir kvapiųjų medžiagų-linijos System 4 Therapeutic ir DS Dermasyd Hyposensible-iki šiol užima stiprias pozicijas rinkoje, nes juos gali naudoti jautrūs, alergiški žmonės. Šiuo metu SIM Sensitive prekių asortimentas gali patenkinti kiekvieno salono poreikius: pradedant plaukų priežiūros linijomis In Salon, Forme su hipoalerginiais kvapikliais, baigiant saugiomis cheminio sušukavimo priemonėmis be kvapiklių ar plaukų šviesinimo milteliais. 2008 m. Sim Finland pristatė plaukų dažus SensiDo, kurie buvo sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su pažangiausiais pasaulio žaliavų gamintojais bei Suomijos Alergologijos institutu. Iš viso gaminama daugiau kaip 200 pavadinimų saugių naudoti produktų.

Šiuolaikiniame greitai besivystančiame, pramoniniame pasaulyje daugelis kirpėjų priversti baigti karjerą dėl įvairių alergijų, kurias sukelia cheminės medžiagos. SIM Sensitive produktai padeda išsaugoti gaivesnį salono orą, malonesnę darbo aplinką tiek kirpėjui, tiek klientui. Būdami pirmtakai gaminant saugius produktus profesionalams, SIM savo klientams siūlo daryti tai, ką jie iš tiesų mėgsta-kirpti, dažyti ar formuoti, kurti kasdien naują įvaizdį be žalos jų sveikatai.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_2mcGEYn9c4

Besiremianti patikimiausiais ir genialiausiais technologiniais išradimais, tobulindama produktus pagal pirmaujančias technines ir stilistines naujoves, FAIPA jau atšventė savo 60-ąjį jubiliejų. Dar 1950-aisiais „Sapta" besivadinantis kompanija pradėjo plaukų priežiūros priemonių verslą Romoje.

1956 m. Mastrelli šeima perėmė kompaniją, pakeitė jos pavadinimą į FAIPA ir ėmėsi tenkinti profesionalių kirpėjų poreikius: 1957 m. įkūrė kirpėjų mokyklą, ėmė gaminti plaukų dažus. 1972 m., prisijungus Petri šeimai, kompanija ėmė vadintis FAIPA COSMETICS.

1977 m. - svarbūs metai kompanijai: buvo sukurti dviejų rūšių plaukų dažai su kokosų aliejumi ir kviečių gemalų aliejumi. Ne kartą tobulinti šie produktai iki šiol yra kertinis akmuo FAIPA COSMETICS produkcijoje.

Nuo 1989 m. iki šių dienų kompaniją valdo jau trečioji karta - Paolo Petri ir Flavio Mastrelli, įnešę daug dinamiškumo ir energijos. Tai naujų technologijų ir novatoriškų idėjų metai. Buvo sukurti saugesni, patobulinti produktai: beamoniakinės Spring" cheminio sušukavimo priemonės, „Faicolor" dažai tonavimui su kviečių sėlenų ekstraktu, „Perfecta Pro Line" linija, pirmieji permanentiniai dažai pasaulyje be amoniako su keratinu „Perfecta".

Paskutinės kompanijos naujienos - „Three colore" ir „Sicura" plaukų dažai su sumažintu amoniako kiekiu, saugūs bei patogūs naudoti; balinimo milteliai; CULT.O prekinio ženklo plaukų priežiūros linija, sėkmingai ir efektyviai naudojama salonuose bei namuose.

Ypatingą dėmesį FAIPA COSMETICS skiria kirpėjų mokymui, tad 1999 m. profesionalų mokymo centras tapo akademija „Hair System Academy", sulaukusia didžiulės sėkmės bei laikoma vienu didžiausių ir stipriausių kirpėjų žinių tobulinimo mokyklų.

2000 m. kompanija gavo UNI EN ISO 9001 kokybės sartifikatą, įvertinantį kompanijos tyrinėjimus, plėtrą, produkciją ir marketingą.

Romoje įsikūrusi kompanija intensyviai dirba visame pasaulyje, kur paskutiniu metu surengė daug įspūdingų šou ir prezentacijų bei papildė savo gretas daugybe partnerių. Šiuo metu FAIPA COSMETICS turi atstovus Belgijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Rumunijoje, Albanijoje, Makedonijoje, Danijoje, Turkijoje, Graikijoje, Sirijoje, Jordanijoje, JAV, Meksikoje, Kanadoje, JAE ir kt. šalyse.

Nuo 2000 m. dirbame grožio verslo srityje- tiekiame plaukų priežiūros ir savaiminio įdegio priemones kirpykloms ir grožio salonams visoje Lietuvoje. Nuo 2008-ųjų atstovaujame Sim Finland Oy-vieną iš lyderių Skandinavijos rinkoje, bei Faipa Cosmetics iš Italijos, turinčią virš 50 metų patirtį šiame versle. Kompanijos ypatingą dėmesį skiria gamyboje naudojamoms žaliavoms-jos kruopščiai atrenkamos bei dermatologiškai tikrinamos. Didžiąją dalį produktų asortimento sudaro produktai be dažiklių, konservantų, kvapiklių, silikonų, yra linijos jautriems ar alergiškiems žmonėms.