Three colore  Yra 6 prekių.

KOKYBĖ IR KIEKIS VIENAME! Subalansuotos formės visų tipų plaukams Three Colore produktai praturtinti natūraliais ekstraktais - linų sėmenų, vaisių rūgščių, migdolų pieno ir keratino, arbatmedžio aliejaus. Kvapiosios medžiagos - natūralūs eteriniai aliejai. Šios linijos produktai dėl patogios pakuotės idealiai tinka darbui salonuose bei naudojimu...

KOKYBĖ IR KIEKIS VIENAME! Subalansuotos formės visų tipų plaukams Three Colore produktai praturtinti natūraliais ekstraktais - linų sėmenų, vaisių rūgščių, migdolų pieno ir keratino, arbatmedžio aliejaus. Kvapiosios medžiagos - natūralūs eteriniai aliejai. Šios linijos produktai dėl patogios pakuotės idealiai tinka darbui salonuose bei naudojimui namuose. Liniją sudaro šešių rūšių šampūnai, parduodami 1000 ml ar 10 litrų pakuotėse su dozatoriumi. Drėkinančios kaukės su linų sėmenimis ar arbatmedžiu parduodamos  0,5 ar 1 litro arba 5 litrų pakuotėse. Priemonės tenkina kiekvieno poreikius, nes skirtos ne tik pažeistiems ir nualintiems, bet ir normaliems ar besiriebaluojantiems plaukams. Drėkinantys kremai tinka visų tipų plaukams, juos tinkamai drėkina ir visiškai neapsunkina. Faipa pristato puikų kainos ir kokybės derinį profesionalams.

 Arbatmedžio eterinis aliejus yra gaunamas iš Australijoje augančio arbatmedžio (Malaleuca alternifolia). Gydymo tikslais arbatmedžio aliejus naudojamas daugiau nei šešiasdešimt metų. Tai gelsvas stipraus kvapo skystis, pasižymintis stipriu antibakteriniu, priešvirusiniu ir priešgrybeliniu poveikiu, dėl to plačiai naudojamas farmacijoje ir kosmetologijoje. Plaukų priežiūros priemonės su arbatmedžio aliejumi naudojamos pleiskanų gydymui ir profilaktikai, taipat slenkant plaukams. Arbatmedžio aliejus apsaugo silpnus plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, suaktyvina galvos odos kraujotaką, suregiuoja riebalinių liaukų veiklą. Suteikia plaukams švelnumą ir blizgesį.

Daugiau

Dažytiems ar pažeistiems plaukams su linų...

13,00 €
Turime

Šampūnas visų tipų plaukams su migdolų pienu

13,00 €
Turime

Drėkinantis kremas - kaukė dažytiems ar...

11,00 €
Turime

Drėkinanti plaukų kaukė - kondicionierius su...

11,00 €
Turime

Skystieji kristalai su arbatmedžio aliejumi

16,00 €
Turime

 Be parabenų.

21,00 €
Turime