Forme Essentials  Yra 5 prekių.

Aukštos kokybės, tvarkingo, lakoniško ir šiuolaikiško skandinaviško dizaino priemonės tinka tiek vyrams, tiek moterims.  EFEKTYVŪS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS SPRENDIMAI: Tenkina didžiausių vartotojų grupių poreikius (drėkinanti ir maitinanti, apimtį suteikianti linijos). Visi produktai turi UV filtrus. Gaivios ir lengvos hipoalerginės kvapiosios medžiago...

Aukštos kokybės, tvarkingo, lakoniško ir šiuolaikiško skandinaviško dizaino priemonės tinka tiek vyrams, tiek moterims.  EFEKTYVŪS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS SPRENDIMAI: Tenkina didžiausių vartotojų grupių poreikius (drėkinanti ir maitinanti, apimtį suteikianti linijos). Visi produktai turi UV filtrus. Gaivios ir lengvos hipoalerginės kvapiosios medžiagos. Tinka veganams, be gliuteno.

Lengvos, bet turtingos produktų formulės praturtintos suomišku avižų aliejumi, kuris maitina ir stiprina sausus plaukus ir galvos odą, padeda išsaugoti dažytų plaukų spalvą, suteikia jiems spindesio. Avižų aliejuje esantys keramidai sudaro apsauginę plėvelę ir minkština plaukus, o vitaminas E, omega rūgštys, antioksidantai ir avenanthramidai  drėkina, padeda išvengti galvos odos sudirginimo ir niežėjimo, saugo epidermį ir plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio-UV spindulių ir laisvųjų radikalų. Avižų aliejus tinka netgi atopiškai, linkusiai į psoriazę ar kontaktinį dermatitą galvos odai.  

Daugiau