SensiDo Match atspalvį suteikiančios plaukų kaukės  Yra 17 prekių.

SensiDO Match - dažančių plaukų kaukių linija. Jaukios, ryškios ir energingos spalvos pagamintos pagal klientų pageidavimus. Paletėje yra 3 neono atspalviai, kurie šviečia UV spinduliuose. Išlieka iki 20 plovimų, priklausomai nuo plaukų spalvos, būklės ir porėtumo. SensiDO Match drėkina ir atstato plaukus dažymo metu. Tinka veganams. Be kvapiųjų...

SensiDO Match - dažančių plaukų kaukių linija. Jaukios, ryškios ir energingos spalvos pagamintos pagal klientų pageidavimus. Paletėje yra 3 neono atspalviai, kurie šviečia UV spinduliuose. Išlieka iki 20 plovimų, priklausomai nuo plaukų spalvos, būklės ir porėtumo. SensiDO Match drėkina ir atstato plaukus dažymo metu. Tinka veganams. Be kvapiųjų medžiagų. Praturtinti KeraGuard.

Veiklioji medžiaga KeraGuard

KeraGuard sudėtyje yra tara taninų ir saulėgrąžų daigų ekstrakto, kurie sukuria itin veiksmingą plaukų priežiūros eliksyrą. Tara taninai - labai veiksmingi ir stabilūs antioksidantai, turintys antimikrobinių ir sutraukiančių savybių. Tara taninai padeda atkurti plaukus, nes jie gali prisijungti prie plauko baltymų ir taip juos apsaugoti.

Saulėgrąžų daiguose yra nepakeičiamų riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų. Juose yra visų maistinių medžiagų ir didelės koncentracijos apsauginių junginių nuo plaukų pažeidimų, UV spindulių ir oro teršalų.

Antioksidantai neleidžia susidaryti ROS (reaktyviesiems deguonies atomams), kuriuos sukelia UV spinduliuotė, ir padeda atkurti plaukus, jungdamiesi prie baltymų. Antioksidacinis efektyvumas yra panašus į vitamino C.

KeraGuard padeda išvengti plaukų spalvos išblukimo, apsaugo plaukų struktūrą nuo karščio, formavimo priemonių sukeliamų pažeidimų. Nustatyta, kad KeraGuard apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų ir fizinio streso, dėl kurio plaukai sensta. 

Kaip dažyti? SensiDo Match dažus galima maišyti tarpusavyje. Dėl puikios dažų konsistencijos jų naudojimas lengvas ir paprastas. Priemonė tinka visų tipų plaukams. Saugo nuo kenksmingo karščio bei UV spindulių poveikio. 

NAUDOJIMAS: tepti ant sausų ar rankšluosčiu nusausintų plaukų, palaikyti 10-20 min., gerai nuskalauti. Dėmesio! Dėvėkite tinkamas pirštines, saugokite drabužius ir venkite patekimo ant odos. Gali palikti dėmes ant rankšluosčių ar kt. paviršių, kol yra drėgni.

Daugiau