X-LISS rinkinys plaukų tiesinimui

Prekės ID:
PLTXLI250 

Kremas ir neutralizuojantis šampūnas su medumi

19,99 €

Tiesinantis kremas su medumi garbanotiems ar banguotiems plaukams

Priemonė plaukų tiesinimui, jų nepažeidžiant. Sudėtyje esantis medus minkština ir drėkina plaukus.

NAUDOJIMAS: 1) Išplaukite plaukus ir nusausinkite juos rankšluosčiu. 2) Paskirstykite kremą per visą plaukų ilgį. 3) Palikite produktą, kaip nurodyta lentelėje. 4) Nuskalaukite šiltu vandeniu. 5) Kruopščiai paskirstykite neutralizuojantį šampūną. Palikite jį 2-3 min., tada nuskalaukite šiltu vandeniu. Procedūrą pakartokite. 6) Apipurkškite plaukus Instant Restitutive priemone. 7) Išdžiovinkite plaukus plaukų džiovintuvu. 8) Paskirstykite plaukus sekcijomis ir tiesinkite žnyplėmis 3-5 kartus (200ºC temperatūros).

DĖMESIO: Saugoti, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis pagalbos į medikus. Naudokite tinkamas pirštines. Sudėtyje yra thioglycolate. Vadovautis instrukcija. Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti, jei galvos oda pažeista ar alergiška. Tik profesionaliam naudojimui.

Plaukų tipas

Laikymo laikas

Garbanoti

5-10 min.

Ploni

20-30 min.

Normalūs

25-35 min.

Tiesinti

25-30 min.

Stori

35-40 min.

Neutralizuojantis šampūnas su medumi

Šampūną būtina naudoti tik po tiesinančio kremo. Medus giliai drėkina, suteikia blizgesį, švelnumą, ekstremalų paslankumą bei šilkinį efektą plaukams. Naudojimas: paskirstyti šampūną ant drėgnų plaukų ir švelniai įmasažuoti pirštų galiukais. Palaikyti kelias min. Nuskalauti ir pakartoti procedūrą.

Gamintojas: Faipa Cosmetics, Via Vaccareccia, 11 Pomezia (RM), Italija