Silk Keratin cheminio sušukavimo priemonė su keratinu ir šilko proteinais

 • 100 ml
 • 0-nepaklusniems pl., 1000 ml
 • 1-normaliems pl., 1000 ml
 • 2-silpniems pl., 1000 ml
 • 1-normaliems pl., 100 ml
 • 2-silpniems pl., 100 ml

20,00 €

Su keratinu bei šilko proteinais, kurie atstato pažeistus plaukus ir suteikia blizgesį. Labiausiai tinka standžioms, greitoms šukuosenoms. 

 Losjonas yra 3 stiprumų: 0-nepaklusniems plaukams, 1-normaliems plaukams, 2-pažeistiems, silpniems plaukams.

NAUDOJIMAS:  

 1. Pasirinkite reikiamo dydžio suktukus, susukite plaukus.

 2. Pagal plaukų tipą pasirinkite reikiamo stiprumo losjoną ir tepkite jį ant susuktų plaukų 2-3 kartus, pradėdami nuo kaklo. NAUDOKITE APSAUGINES PIRŠTINES. Uždėkite plastikinę kepurėlę.

 3. Laikykite 5-10 min. su kepurėle. Šiluma pagreitina procesą.

 4. Po pirmųjų 3-5 min. patikrinkite kelias sruogas. Vėliau tikrinkite kas 2-3 min.

 5. Jei garbanos atrodo gražiai, atsargiai nuskalaukite plaukus, neišimdami suktukų. Atminkite, kad sėkmingas rezultatas priklauso nuo pakankamo tarpinio nuskalavimo.

 6. Pasirinkite fiksažą iš 3 skirtingų Simfix Osmose fiksažų. Plaukus nusausinkite rankšluosčiu. Fiksažui naudokite tik keramikinį ar plastikinį indą, bet ne metalinį. Sudrėkintus fiksažu plaukus laikykite 5 min., išimkite suktukus ir dar kartą atsargiai užtepkite fiksažą. Palikite dar 5 min. Dėmesio: Simfix Osmose Quick skiedžiamas santykiu 75 ml+ 425 ml vandens. Suktukus išimkite ta pačia tvarka, kaip ir susukote.

 7. Rūpestingai išplaukite plaukus vandeniu, naudokite kondicionierių.

DĖMESIO:  SKIRTA TIK PROFESIONALAMS. Sudėtyje yra amoniako ir thioglycolate. Vadovaukitės instrukcija. Saugoti nuo vaikų.Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją.

Ingredients: Aqua, Thioglycolic Acid, Ammonium Bicarbonate, Ammonia, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-propyl Silanetriol, Hydrolyzed Collagen, Tetrasodium EDTA, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Potassium Sorbate

Gamintojas: Sim Finland Oy, Hiitintie 4, 33400 Tampere, Suomija