System 4 sveikiems plaukams ir odai

SYSTEM 4 Therapeutic Hair Spa sveikiems plaukams ir odai

SYSTEM 4 produktai buvo specialiai sukurti, kad pagerintų ir palaikytų sveiką plaukų ir galvos odos būklę. Šios linijos produktų pagalba galite išspręsti įvairias plaukų ir galvos odos problemas: pleiskanos, slinkimas, niežėjimas, grybeliai ir bakterijos, odos jautrumas, paraudimas, padidėjęs riebalinių liaukų aktyvumas, susilpnėjusi kraujo mikrocirkuliacija ir priešlaikinis plaukų slinkimas.

SYSTEM 4 Therapeutic Hair Spa produktai ypač efektyviai veikia prieš grybelį, dažniausiai sukeliantį pleiskanų atsiradimą, Malassezia furfur (Pityrosporum ovale).

SYSTEM 4 Therapeutic Hair Spa produktai sukurti tik iš dermatologiškai patikrintų, saugių ir visiškai ištirtų medžiagų, paskutiniu metu naudojimų plaukų ir galvos odos sveikatos srityje. Produktus gali naudoti visi, net ir jautrūs ar alergiški žmonės.

SYSTEM 4 Therapeutic Hair Spa produktai yra sukurti iš šių ingredientų ir jų veikliųjų mišinių proporcijų:

 • CLIMBAZOLE - efektyviai veikia pleiskanas, sukeltas Malassezia furfur (Pityrosporum Ovale).
 • PIROCTONE OLAMINE - efektyviai veikia prieš Malassezia furfur.
 • SKALŪNO ALIEJUS - reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, naikina pleiskanas, ramina sudirgintą ar niežtinčią odą. Veikia
  antibakteriškai.
 • SALICILO RŪGŠTIS - veikia antibakteriškai bei kaip pylingas galvos odai. Puikiai šalina pleiskanas.
 • HYDROCOLOR KOMPLEKSAS - saugo plaukus nuo UV spindulių ir išblukimo. Drėkina plaukus, minkština juos, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.
 • ROZMARINAS - stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją, dezinfekuoja. Stimuliuoja plaukų augimą.
 • CHITOSANAS - atstato pažeistus plaukus, išsišakojusius galiukus. Veikia antibakteriškai. Suteikia plaukams blizgesį, švelnumą ir apimtį.

Kas yra pleiskanos?

Pleiskanos-normali galvos odos ląstelių augimo proceso dalis. Esant normaliai galvos odai, senos ląstelės pasišalina, o naujos
susiformuoja labai tolygiai. Problema atsiranda, kai šis procesas išsibalansuoja dėl grybelio ar kt. priežasčių. Mikrofloros pusiausvyra sutrinka ir ląstelės atsidalija daug greičiau. Mirusios ląstelės nespėja pasišalinti ir kaupiasi ant odos sudarydamos pleiskanas. Buvo ištirta, kad apie 40 proc.žmonių skundėsi galvos odos pleiskanojimu kada nors gyvenime, o daugiau kaip 50 proc.susidūrė su kitomis galvos odos problemomis. Dažniausiai pleiskanos atsiranda dėl hormonų disbalanso, nepilnaverčio maisto, medikamentų vartojimo, cheminių medžiagų ar mikrobų.

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA:

 1. Iš System 4 išsirinkite 1,2,3 ar 4 šampūną, tinkantį jūsų galvos odai.
 2. Išplaukite odą ir plaukus šiuo šampūnu. Jei plaukai labai nešvarūs ar besiriebaluojantys, procesą pakartokite. Norėdami pasiekti geresnį efektą, palikite šampūną 2-5 min., tada gerai išskalaukite plaukus šiltu vandeniu.
 3. Jei plaukai sausi ar dažyti, juos nusausinkite rankšluosčiu ir naudokite Hydro Care kondicionierių (H). Palaikykite jį 2-10 min., tada nuskalaukite šiltu vandeniu.
 4. Jei plaukai silpni, problematiški arba galvos odai reikalingas pylingas ir intensyvesnis gydymas, naudokite Oil Cure kaukę plaukams (O). Atsargiai paskirstykite kaukę ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų ir galvos odos. Palikite 5-30 min.veikti. Šiluma stiprina poveikį. Išplaukite šiltu vandeniu.
 5. Naudokite Climbazole Scalp toniką (T) po kiekvieno plovimo bei tarp plovimų. Lengvais sukamaisiais judesiais įtrinkite jį į galvos odą. Sušukuokite plaukus, kad tonikas tolygiai pasiskirstytų per visą jų ilgį. Nenuplaukite. Galite jausti lengvą dilgčiojimą-tai reakcija į mikrocirkuliacijos pagreitėjimą.
 6. Pažeistiems, sausiems ir ploniems plaukams naudokite Chitosan Hair Repair purškiamą priemonę. Jis atstato pažeistus plaukus ir besišakojančius galiukus. Purkškite and drėgnų ar sausų plaukų, nenuplaukite.
 7. Pagerėjus plaukų ir galvos odos būklei, naudokite Mild šampūną (3). Pasirinkie Hydro Care (H), Oil Cure (O) ar Tonic (T) pagal individualų poreikį. Sausiems ir pažeistiems plaukams naudokite Hair Repair (R ). Dėmesio! Plaukų ir galvos odos problemos gali būti skirtingos. Todėl kiekvieno gydymo etapo metu reikia stebėti galvos odos bei plaukų būklę. System 4 produktai gali būti naudojami tiek laiko, kiek reikės. Būtinu atveju kreipkitės į gydytoją.

SYSTEM 4 produktai pagaminti be dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Produktai nebuvo bandomi su gyvūnais.